XXI. TÜRKİYE MUHASEBE KONGRESİ

XXI. TÜRKİYE MUHASEBE KONGRESİ YAKLAŞIYOR

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK VE TEKNOLOJİK DÖNÜŞÜM SÜRECİNDE MUHASEBENİN TOPLUMSAL VE KAMUSAL FAYDASI
2-3 Eylül 2022, İstanbul Kongre Merkezi


2-3 Eylül 2022 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde, TÜRMOB ev sahipliğinde gerçekleşecek olan XXI. Türkiye Muhasebe Kongresi kayıtlarının elektronik olarak alınmasına www.tmk2022.org Kongre sitesinden devam edilmektedir.

Her 4 yılda bir düzenlenen ve Türkiye’nin Muhasebe Olimpiyatları olarak kabul görmüş “Türkiye Muhasebe Kongreleri” muhasebe mesleğinin sorunlarının, geleceğe dönük gelişmelerinin Dünya ve Türkiye’deki gelişmelerle beraber tartışıldığı mesleki ve akademik bir platformdur.

Muhasebe mesleği yasal statüsüne kavuştuktan sonra, 1992 yılından bu yana Kongreler TÜRMOB’un organizasyonu ile gerçekleştirilmektedir. Kongre ana temaları mesleğin önemli sorunları ile mesleki gelişim alanları dikkate alınarak güncel ve geleceği kavrayarak belirlenmektedir.

2-3 Eylül 2022’de XXI. Türkiye Muhasebe Kongresi İstanbul’da toplanacaktır. Yaklaşık 2000 katılımcının beklendiği, XXI. Türkiye Muhasebe Kongresi’nin ana teması "SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK VE TEKNOLOJİK DÖNÜŞÜM SÜRECİNDE MUHASEBENİN TOPLUMSAL VE KAMUSAL FAYDASI” olarak belirlenmiştir.

Kongre katılımcıları Kamu Gözetimi Kurumu "Bağımsız Denetçiler İçin Sürekli Eğitim Tebliği" düzenlemeleri kapsamında her gün için 2 toplamda 4 Temel Mesleki Eğitim Kredisi kazanacaklardır.

Kongre Kayıt ücreti: 
Meslek Mensupları için (KDV Dahil) 1.250 TL
Meslek Mensubu olmayanlar için (KDV Dahil) 1.750 TL'dir. 
(Kayıt ücretine; kongre materyalleri, toplantı salonlarına giriş, öğle yemekleri ve kahve molaları dahildir.)

Siz değerli meslek mensuplarını, akademisyenleri, kamu ve özel sektörün temsilcilerini, iş dünyasını ve tüm ilgilileri teknik ve akademik zengin programa sahip Kongremize bekliyoruz.
 

Kongreye KAYIT ve detaylı bilgi için tıklayınız...>>> 

Kongre için konaklama yapılacak Grand Cevahir Otel kayıtları dolmuştur. Konaklama için aşağıda belirtilen numaradan bilgi alabilirsiniz.
İzmir SMMM Odası 441 96 33 (311) Gülnur ATASEVER.  

21. Türkiye Muhasebe Kongresi Programı…>>>